Tur Asist Türkiye a Mapfre Company Kurumsal TV Çalışması

Tur Asist Hakkında

İspanya'nın önde gelen sigorta, reasürans ve asistans grubu Mapfre’ye bağlı Tur Assist, 4 milyonu aşkın lehdara hizmet vermektedir. Tur Assist tarafından kurulan hizmet birimleri networkü bugün 5.000’e yakın hizmet sağlayıcıdan oluşmaktadır. Türkiye'de sigorta, otomotiv, finans ve diğer sektörlerdeki çeşitli kurumların müşterilerine 24 saat 365 gün hizmetler sunan Tur Assist, oluşturduğu yenilikçi ürün ve uygulamalar ile asistans sektöründeki lider konumunu geliştirerek korumaktadır.

Tur Assist Kurumsal TV, Turassist TV

Tur Assist Acentelerinde kullanılan kurumsal televizyonlar MyTV TV yönetim sistemleriyle tek merkezden yönetilmeye başlamıştır. Kurum içi iletişimi müşterileri ve acenteleriyle en üst seviyede tutmak için kurum içerisindeki güncel haberler TurAssist TV Kurumsal Televizyon kanalından myTV ile yayınlanmaya başlamıştır. Televizyon ekranlarını bölümlendirerek kullanan kurum, televizyonlarında Tur Assist Tanıtım ve Reklam yayınlarının yanında, acentenin bulunduğu ilin hava durumu, otomobil dünyasından güncel haberler, Türkiye Gündemi gibi güncel bilgileri ekranın diğer bölümünde eş zamanlı olarak yayınlamaktadır. Yayın programlama kabiliyetleriyle, yayınlanacak içerikler önceden sisteme yüklenerek, yayınlanma zamanına uygun olarak, otomatik olarak yayına alınıyor ve süresi dolan içerik ise hiçbir müdehaleye gerek kalmadan otomatik olarak yayından kaldırılmaktadır.

Turassist TV Yapılandırma

Tur Asist genel merkezinden yönetilen içerikler farklı bölgelerdeki acentelere ve acente tiplerine (araç kiralama, kurtarıcı...gibi) göre gruplanmıştır. Bu sayede, bölgesel olarak yayınlanması istenilen içerikler (bölgeye özel kampanya ve duyurular, acente tipine göre yapılması istenilen yayınlar) Ege, Marmara, Oto Kurtarıcıları veya Araç Kiralama gibi ayrılan Kurumsal TV Gruplarına özel olarak dağıtılmaktadır. Kurum içi yapılan eğitimler, acentelerde TV'ler üzerinden yayınlanmakta, mesai saati bitimine yayına giren görsel eğitimin sonunda uygulanan dinamik kare kod eğitimin etkinliğini ölçmektedir. Kare kodu okutan acente, eğitime ait sınava bağlanmakta ve eğitim ile ilgili soruları yanıtlamaktadır. Televizyonların performans raporlarıyla, TV'lerin günün hangi saatinde açılıp kapatıldığı, TV'nin açık olup olmadığı, görüntülenen içeriklerin ne sıklıkta ve ne süreyle yayınlandığı detaylı biçimde Kurumsal TV Yayın Raporlarında raporlanmaktadır.

Makaleyi Paylaş