Karabağlar Belediyesi Kurumsal TV Çalışması

İzmir Karabağlar Belediyesi, yeni hizmet binasında kullanmakta olduğu, LCD Televizyonların uzaktan yönetimi için MyTV sistemi kullanıyor. Belediye, sıra sistemi ile birlikte kullanmakta olduğu LCD TV'lerden bilgilendirme mesajları, kamu spotları, haberler, hava durumu gibi dinamik içerikler görüntülüyor. Sıra numaralarını televizyonlardan takip eden vatandaşlar, belediyenin sunduğu medya içeriklerini izleyerek, bekleme zamanlarını daha kaliteli değerlendiriyorlar. TV'lerin konumlarına göre planlanan içerikler, gruplanmış medyaları televizyonun konumuna göre görüntülüyor ve gün içerisinde haber, hava durumu gibi dinamik içeriklerle destekleniyor.

Yönetilen televizyonlar belediyenin vatandaşlarına sunmak istediği bilgilendirme videolarını görüntülüyor. Belediye içerisinde çeşitli bölümlere yerleştirilen TV'lerin içerik ve televizyon görüntüsü ayrı ayrı programlanabiliyor. Bölümlere göre farklı içeriklerin görüntülenmesi sayesinde, farklı medya dosyaları ve bilgilendirme mesajları kolaylıkla yayınlanabiliyor.
Televizyonların performans raporlarıyla, TV'lerin günün hangi saatinde açılıp kapatıldığı, TV'nin açık olup olmadığı, görüntülenen içeriklerin ne sıklıkta ve ne süreyle yayınlandığı raporlanabiliyor.

Makaleyi Paylaş