Joya Health and Life Club Merkezi TV Çözümü

Joya italyanca kökenli bir sözcük olup, yaşama sevinci, yaşam enerjisi, sağlık ve dinamizm etkilerini bünyesinde barındırıyor. 7500m2 kapalı alana sahip olan tesis, fitness, pilates, yoga, latin dansları, stretching, bootcamp, spinning derslerinin verildiği spor alanlarının yanı sıra kapalı, açık havuz ve çocuk bakım ünitesi ile hizmet veriyor.

Tesisin spor alanlarında kullanılan televizyonlar MyTV TV yönetim sistemleriyle yönetiliyor. Kurum içi iletişimi müşterileriyle en üst seviyede tutmak için kurum içerisindeki güncel haberleri televizyonlardan yayınlıyor. Canlı yayın sunucusu ile donatılan sistem, televizyon ekranlarından ulusal TV kanalları yayınlarını eş zamanlı olarak yayınlıyor. Televizyon ekranlarını bölümlendirerek kullanan kurum televizyonlarında canlı televizyon yayının yanında kurum içi reklam ve duyurularını yayınlıyor. Detaylı yayın programlama kabiliyetleriyle, canlı televizyon yayınının yapılacağı zaman aralıklarını programlıyor, özel günlere ait yayınlar ve süreli olarak yapılan kampanyalara ait reklamlar önceden programlayarak, canlı yayını kesip, kendi kurumsal yayınlarını görüntülenmeye başlıyor, süresi dolan program ise hiçbir müdehaleye gerek kalmadan otomatik olarak yayından kaldırılıyor.

Dinamik kare kod uygulaması ile yayınlanan içeriklerin yanında otomatik olarak kare kod oluşturuluyor, kare kodu okutan müşteri cep telefonundan ilgili kampanyaya ait web sitesini ziyaret edebiliyor. Televizyonların performans raporlarıyla, TV'lerin günün hangi saatinde açılıp kapatıldığı, TV'nin açık olup olmadığı, görüntülenen içeriklerin ne sıklıkta ve ne süreyle yayınlandığı raporlanabiliyor.
Dikey TV uygulaması için özel olarak geliştirilen "myTV Poster Edition" ile TV'lerdeki içerikler özel olarak dikey biçime sistem tarafından çevriliyor, optimize ediliyor ve görüntüleniyor.

Makaleyi Paylaş