Highway Outlet AVM Digital Signage Çalışması

Avrupanın en büyük otoban tesisi olma özelliğini de taşıyan Highway Outlet Avm içerisindeki Digital Signage TV'lerde, AVM içerisindeki mağazalara ait kampanyalar, reklamlar, AVM'ye ait kampanyalar, tek merkezden yönetiliyor, anlık olarak değiştirilebiliyor. Detaylı Digital Signage yayın istatistikleriyle, görüntülenen içeriklerin raporları alınıyor, bu raporlar ile bağlantılı olarak reklam yayınlayan mağazaların reklam maliyetleri hesaplanıyor.
Detaylı yayın programlama kabiliyetleriyle, özel günlere ait yayınlar ve süreli olarak yapılan kampanyalara ait reklamlar önceden programlanabiliyor, süresi başlayan program görüntülenmeye başlıyor, süresi dolan program ise hiçbir müdehaleye gerek kalmadan otomatik olarak AVM Kurumsal TV ekranlarının yayınından kaldırılıyor. Dinamik kare kod uygulaması ile televizyonlarda yayınlanan içeriklerin yanında otomatik olarak kare kod oluşturuluyor, kare kodu okutan müşteri cep telefonundan ilgili kampanyaya ait web sitesini ziyaret edebiliyor.
AVM Kurumsal Televizyonlarının performans raporlarıyla, Kurumsal TV'lerin günün hangi saatinde açılıp kapatıldığı, TV'nin açık olup olmadığı, görüntülenen içeriklerin ne sıklıkta ve ne süreyle yayınlandığı raporlanabiliyor. Dikey TV uygulaması için özel olarak geliştirilen "myTV Poster Edition" ile TV'lerdeki içerikler özel olarak dikey biçime sistem tarafından çevriliyor, optimize ediliyor ve görüntüleniyor (Poster TV).

Makaleyi Paylaş